parallax background
 
 

آکادمی هنرهای تجسمی آبگینه

فعالیت خود را در زمینه آموزش تخصصی هنر برای هنرجویان در رده های سنی مختلف از سال ۱۳۹۵ آغاز کرده است.اکادمی آبگینه از سال ۱۳۹۵ یکی از جدیدترین مراکز آموزشی در برگزاری نمایشگاههای انفرادی و گروهی در داخل ایران و خارج از کشور می باشد.این موسسه یک پایگاه فرهنگی برای گردهمایی دانشجویان و اساتید برجسته هنری و هنرمندان فرهیخته فراهم کرده است.اکادمی آبگینه این امکان را دارد که گواهی معتبری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به فارغ التحصیلان موفق خود ارائه دهد.تخصص در زمینه هنرهای تجسمی از پایه تا پیشرفته مهمترین دغدغه و تمرکز مدیران و مدرسان آکادمی است.در این زمینه تمام هنرهایی که به نوعی با هنرهای تجسمی پیوند دارند، از جمله اهداف آموزشی هستند.

 
 

اکادمی آبگینه این امکان را دارد که گواهی معتبری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به فارغ التحصیلان موفق خود ارائه دهد.تخصص در زمینه هنرهای تجسمی از پایه تا پیشرفته مهمترین دغدغه و تمرکز مدیران و مدرسان آکادمی است.در این زمینه تمام هنرهایی که به نوعی با هنرهای تجسمی پیوند دارند، از جمله اهداف آموزشی هستند.


آموزشگاه هنرهای تجسمی آبگینه با سیستم کنترل کیفیت مطالب آموزشی و نحوه ارائه و نحوه ارائه آنها قبل از برگزاری دوره با هماهنگی گروه آموزشی برای ارائه سطح بالای علمی و تخصصی انجام می شود . رشد و تعالی هدف نهایی ماست .


آدرس: تهران پاسداران خیابان گلستان یکم (مومن نژاد)
مجتمع تجاری پریس سنتر طبقه پنجم واحد 2

info@abginacademy.com


25 51 69 22 21 98+

47 37 557 912 98+