parallax background

دوره جامع عکاسی

چنانچه از هنر لذت می‌برید و عاشق ثبت لحظه‌ها هستید شغل عکاسی می‌تواند مناسب شما باشد. هر چند وجود استعداد و قریحه ذاتی در هنر، می‌تواند منجر به خلق آثاری بدیع شود، ولی بدون تردید در عکاسي که علمی است آمیخته به هنر، تنها با آموزش صحیح است که می‌توان، تصاویری فوق العاده ثبت کرد.
امروزه عکاسی، علم و هنری بسیار فراتر از ثبت و ضبط تصاویر است. از نقطه نظر علمی این پدیده هر روز در حال گسترش و نوآوری بیشتر است. روش های نوین عکاسی، علم نورپردازی، نرم افزار های ادیت و رتوش عکس همه و همه هر روز در حال تکامل و گسترش هستند.
عکاسی به مثابه هنری مدرن میلیون‌ها نفر را جذب خود کرده است. هنری که خلاقیت و تکنیک دو بال آن هستند.
عکاسی یکی از پردرآمدترین مشاغل امروزی است. عکاسی صنعتی ، عکاسی پرتره ، عکاسی از طبیعت ، عکاسی خبری ، عکاسی هنری ، عکاسی ورزشی و… همه و همه شاخه‌هایی از عکاسی هستند که در صورت یادگیری صحیح‌شان می توانید از آنها کسب درآمد کنید و دغدغه پیدا نمودن شغل را برای هر عکاسی از بین می برد، به شرطی که آن را به خوبی آموزش دیده باشد.
parallax background
دوره آموزش عکاسی در قالب دوره های عکاسی پایه و پیشرفته ، نورپردازی مقدماتی و پیشرفته، و در نهایت گرایش های تخصصی در زمینه های پرتره،مستند اجتماعی،تبلیغات صنعتی اجرای می گردد.
سرفصل های دوره عکاسی تلفیقی از دروس دانشگاهی و مهارتی آموزش عکاسی می باشند که رویکرد اصلی آن ، آماده نمودن افراد ویژه بازار کار در رشته عکاسی است.
در طول دوره دانشجویان در لابراتوار و آتلیه مجهز موسسه تحت نظارت اساتید مطرح این رشته، عکاسی را آموزش دیده و همچنین ادیت و آماده سازی عکسها ،با نرم افزارهای تخصصی رشته عکاسی (فتوشاپ ، لایت روم و …) را بصورت کاملا حرفه ای می آموزند.
علاوه بر آموزش در داخل موسسه ، در برخی از کلاسها، اساتید جلساتی را در فضای بیرون موسسه نسبت به آموزش مباحث عکاسی در طبیعت و نور طبیعی می پردازند .
parallax background

توانایی های کسب شده در انتهای دوره عکاسی :
♦ آشنایی کامل با کادر طلایی و زیبایی شناسی عکس
♦ آشنایی کامل با نورسنجی و انواع فلاش های اکسترنال
♦ آشنایی کامل با ساختار منوی دوربین های دیجیتال Dslr
♦ آشنایی کامل با تکنیک های عکاسی(مولتی پلای،تایم لپز،پانوراما ….)

 

This is how I work
— lorem ipsum doloremus.


Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.


Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium.


CONTACT ME TODAY