parallax background
 
پایه و اساس کار این نرم افزار بر روی تصاویر برداری (vectorial) است.
اکثرا از این نرم افزار برای رسم تصاویر، کارتون ها، نمودارها، چارت ها و لوگو ها استفاده می کنند.
محیط این نرم افزار به محیط نرم افزار فتوشاپ بسیار شبیه است، بسیاری از پنل ها، منو ها، ابزار ها، فیلتر ها و … همان چیزی است که در فتوشاپ استفاده شده با این تفاوت که ایلوستراتور برای کار بر روی تصاویربرداری است.
 
parallax background
 
 
هدف دوره حرفه ای ایلاستریتور سی سی
با هدف آشنایی و تسلط بر قسمتی از دنیای گرافیک کامپیوتری که به اصطلاح گرافیک برداری نامیده می شود، ثبت نام و برگزار می گردد.
کاربرد خاص این نرم افزار از طراحی لوگو و تصویر سازی گرفته تا طراحی و ایجاد یک ست اوراق اداری گسترش دارد . علاوه بر این با ثبت نام و شرکت در دوره آموزش Illustrator می توانید از تعامل بیشتر بین سایر نرم افزارهای کاربردی و ایلاستریتور بهره گیرید . سیستم قدرتمند انتخاب رنگ و توانایی های ویژه ایلاستریتور، قسمت دیگری از محتوای آموزشی این دوره می باشد که به طور حتم ، مورد نیاز بسیاری از هنرجویان جهت فعالیت در بازار کار می باشد.
parallax background
 
نرم افزار طراحی لباس مارولوس دیزاینر Marvelous Designer، دارای طراحی قدرتمند جهت خلق آثار گرافیکی به همراه بِراش‌های متفاوت است. و در حال‌حاضر با تکمیل ابزار کنترل رنگ در نسخه جدید، محیطی سازگار با فتوشاپ را در اختیار طراحان قرار می‌دهد. می‌توانید هر آنچه در ذهن دارید با رنگ و لعاب‌های دلخواه، در مدت زمانی کم و به راحتی طراحی کنید.
• نرم افزارهای حوزه طراحی لباس:
نرم افزار طراحی لباس مارولوس دیزاینر Marvelous Designer شامل یک بخش طراحی الگو و سایزبندی می‌باشند، همچنین یک بخش دیگر شامل چیدمان دستی و خودکار و تعدادی از آن‌ها هم مانند بخش طراحی 3 بعدی یا طراحی مانکن است. در نرم افزار Marvelous Designer به صورت سه بعدی می‌توانید لباس طراحی شده را در زاویه‌های گوناگون بررسی کنید و عیب‌هایش را راحت تر ببینید.
 
 

This is how I work
— lorem ipsum doloremus.


Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.


Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium.


CONTACT ME TODAY