ایده‌ پردازی و خلاقیت

درباره دوره

این روزها زندگی‌های شخصی و حرفه‌ای خیلی پیچیده شده‌اند. دنیای کسب‌وکار هم از گذشته رقابتی‌تر است. بنابراین احتمالاً مجبور می‌شوید بیشتر از قبل برای پیداکردن فرصت‌ها، بیان آنچه در ذهنتان می‌گذرد و جذب مخاطب تلاش کنید. فرقی نمی‌کند در چه حوزه‌ای مشغول به کار باشید یا چه مسئله‌ای ذهنتان را مشغول کرده باشد. آنچه مهم است، این است که شما باید برای پیشبرد برنامه‌های خود و حل مسائلی که با آن‌ها روبرو می‌شوید، راه‌حل مناسب پیدا کنید. یکی از شیوه‌های حل این معضل و رسیدن به راهکارهای جدید و جذاب، استفاده از روش‌های تفکر خلاق و ایده‌پردازی است.

ایده‌پردازی تکنیک‌های زیادی دارد و هرکدام از آن‌ها را می‌توان در موقعیت‌ها و شرایط مختلف برای حل مسئله استفاده کرد؛ تکنیک‌هایی مثل طوفان (بارش) فکری فردی و گروهی، شش کلاه تفکر، دلفی و روش‌های دیگر. این تکنیک‌ها به شما کمک می‌کند خارج از چارچوب‌های معمول فکر کنید و به دنبال یافتن راه‌های جدید برای مسائل پیش رو باشید.
شما با شرکت در این دوره با تکنیک‌های ایده‌پردازی و خلاقیت در عرصه‌های مختلف آشنا می‌شوید و یاد می‌گیرید که چطور می‌توانید از آن‌ها برای حل مسائل مختلف بهره بگیرید. این دوره بخشی از دوره‌های جامع طراحی گرافیک و مدیریت تبلیغات است.

This is how I work
— lorem ipsum doloremus.


Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.


Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium.


CONTACT ME TODAY